ICT team van Digisource

null

Peter van Lent

Peter van Lent

Directeur

plent@digisource.nl

null

Vincent van den Berg

Vincent van den Berg

Manager Techniek

vberg@digisource.nl

null

Myrna van Lent

Myrna van Lent

Management assistente directie, coördinatie Back office

secretariaat@digisource.nl

null

Patrick Flier

Patrick Flier

Accountmanager

pflier@digisource.nl

null

Hanneke Quak

Hanneke Quak

Financiële administratie

boekhouding@digisource.nl

null

Larissa van Toor

Larissa van Toor

Financiële administratie

verkoop@digisource.nl

null

Nelleke Stigter

Nelleke Stigter

Team Verkoop, inkoop & logistiek

verkoop@digisource.nl

null

Priscilla Ferouge

Priscilla Ferouge

Team Verkoop, inkoop & logistiek

verkoop@digisource.nl

null

Sanne van Tilburg

Sanne van Tilburg

Team Verkoop, inkoop & logistiek

verkoop@digisource.nl

null

Natasja Landman

Natasja Landman

Team Verkoop, inkoop & logistiek

inkoop@digisource.nl

null

Remco van Lent

Remco van Lent

Team Verkoop, inkoop & logistiek, Sales Engineer

rlent@digisource.nl

null

Petra van Emmerik

Petra van Emmerik

Management assistente Techniek

planning@digisource.nl

null

Martin van der Meer

Martin van der Meer

Team Techniek, Technische buitendienst

beheer@digisource.nl

null

Jerfy Koedood

Jerfy Koedood

Team Techniek, Technische buitendienst

beheer@digisource.nl

null

Gert-Jan de Leeuw

Gert-Jan de Leeuw

Team Techniek, Technische buitendienst

beheer@digisource.nl

null

Ali Boudhour

Ali Boudhour

Team Techniek, Remote systeembeheerder

beheer@digisource.nl

null

Matthew Sedoc

Matthew Sedoc

Team Techniek, Remote systeembeheer

beheer@digisource.nl

null

Jeroen Heijboer

Jeroen Heijboer

Team Techniek, Remote systeembeheer

beheer@digisource.nl

null

Jeroen Schellevis

Jeroen Schellevis

Team Techniek, Technische ondersteuning

beheer@digisource.nl

ICT Young Professionals

null

David van Lent

David van Lent

ICT Young Professionals, stagiair MBO medewerker Beheer ICT

beheer@digisource.nl

null

Casper Vliegenthart

Casper Vliegenthart

ICT Young Professionals, stagiair HBO-ICT Business IT and Management

beheer@digisource.nl

null

Maarten van Duivenbode

Maarten van Duivenbode

ICT Young Professionals, afstudeerstagiair HBO-ICT Virtualisatie en Cloud computing

beheer@digisource.nl